Про компанію

IMESC – компанія, яка з 2001 року створює власні інноваційні продукти для медичної діагностики, а також постачає медичне обладнання від виробників з усього світу.

  • IMESC – це команда однодумців, яка наполегливо працює над створенням та просуванням медичного обладнання для діагностики вже більше 20 років. Ми пишаємося тим, що більшість членів нашої команди працює в компанії від самого початку, з 2001 року. Накопичений за всі ці роки досвід дозволяє нам робити свою справу краще ніж будь-хто.

  • Всі наші продукти також використовуються у власному медичному діагностичному центрі «Добре серце», який надає послуги з довготривалого (холтерівського) моніторування ЕКГ, добового моніторування артеріального тиску, реєстрації ЕКГ, консультування та інші.

Ми створюємо власні інноваційні продукти для медичної діагностики, які успішно використовуються не тільки в Україні, а також в багатьох країнах Західної Європи. Також ми постачаємо найкраще медичне обладнання від виробників з усього світу, тому що наша мета – робити все можливе, щоб наші клієнти мали змогу надавати послуги з професійної медичної діагностики на найвищому рівні. Для цього ми безперервно удосконалюємо власні продукти, співпрацюємо тільки з найкращими виробниками та надаємо нашим клієнтам сервіс, який дозволяє використовувати наше обладнання довгі роки.

Накопичений за понад 20 років досвід у створенні різноманітних медичних продуктів дозволяє нам надавати якісні послуги у створенні медичного програмного забезпечення на замовлення (в тому числі, сертифікованого за стандартом IEC62304). Ми неодноразово успішно співпрацювали з різними зарубіжними та українськими компаніями, виконавши для них загалом сотні різних проектів.