з нами разом

Наша компанія не тільки розробляє програмне забезпечення на замовлення, але і самостійно створює і впроваджує свої власні IT-продукти.

Тут ви можете дізнатися про самостійні передові розробки IMESC, над створенням і вдосконаленням яких працювали найкращі спеціалісти компанії. Результатом цієї роботи являються продукти, в котрих втілений весь досвід наших професійних розробників, дизайнерів, програмістів, які і сьогодні продовжують здійснювати підтримку і вдосконалення даного ПЗ. Ми пишаємося тим, що продукція компанії IMESC завжди йде в крок із часом і є синтезом сучасного дизайну та прогресивних технологій.

ECGpro Holter

ECGpro Holter представляє собою високопродуктивний багатоканальний холтерівський аналізатор в складі комплексного проекту ECGpro. Він забезпечує усім необхідним для точного і швидкого автоматичного аналізу від 1-го до 12-ти відведень ЕКГ тривалістю до 5-ти діб і отримання звіту для виводу на друк.

IMTA

IMTA- це просте у використанні комплексне рішення для автоматизації оформлення замовлень торгівельним представником і прискорення обробки даних у офісі. Програма легко інтегрується в "1С:Предприятие" або іншу облікову систему, а замовлення формується за допомогою звичайних кишенькових комп’ютерів (КПК). Для передачі даних можуть використовуватись усі доступні канали зв’язку: кабель для синхронізації, вбудований в КПК модуль GSM/CDMA, мобільний телефон, WI-FI або будь який інший спосіб з’єднання з мережею Інтернет.