Компанія IMESC будує свої відносини з клієнтами, ґрунтуючись виключно на взаємоповазі і порядності. Тому більшість наших клієнтів стають нашими гарними друзями і партнерами. Подібні дружні відносини надихають нас на створення дійсно видатних продуктів, котрі використовують в усьому світі.

Ми завжди раді новим друзям!

Світлі голови і творчий підхід дозволяють нашій команді реалізовувати дуже складні проекти, створюючи оригінальний і функціональний продукт, який часом перевершує сподівання клієнта. Ми будемо раді співпрацювати з Вами і сподіваємося на тривалі дружні відносини.

fitVibe

Gymna

Медичні пристрої цього бренду вже давно стали прикладами високої функціональності, якості та неперевершеного дизайну на ринку фізіотерапевтичних приладів.

www.gymna-uniphy.com

fitVibe

Uniphy

Протягом більш ніж 30 років на ринку фізіотерапевтичних приладів, цей бренд завжди підтримував свою високу репутацію завдяки унікальним рішенням в сфері промислового дизайну та інновацій.

www.gymna-uniphy.com

fitVibe

FitVibe

Fitvibe – це широко відомий постачальник віброплатформ для медичного, велнес, фітнес, а також для домашнього використання. Вже більш ніж 7 років компанія Fitvibe постачає свою продукцію по всьому світу.

www.fitvibe.com

fitVibe

Uniphy Elektromedizin

Uniphy Elektromedizin - постачальник медичного і велнес спорядження протягом більше 35 років у більш ніж 75 країнах світу.

www.uniphy-elmed.com

fitVibe

Star Trading

Один з українських дистриб’юторів у секторі FMCG.

fitVibe

ADME - Advanced Media Mind (Vizium)

Advanced Media Mind - одна з перших медіа агенцій в Україні.

ua.adme.ru

fitVibe

Kwendi mass communications expertise & management

Kwendi mass communications expertise & management – консалтингова група, яка спеціалізується на комунікаціях в мас-медіа.

kwendi.net

fitVibe

Amedtec

AMEDTEC Medizintechnik Aue GmbH відомий європейський постачальник кардіографічних комплексів і кардіологічних систем управління даними.

www.amedtec.de